środa, Październik 15, 2014

Lubscy karatecy w “Mam talent”!

by admin on 10/15/2014

Chcemy poinformować, że w sobotę 18 października o godz. 20.00 w 7 odcinku programu “Mam Talent!” będziemy mogli zobaczyć Grupę Pokazową Lubuskiego Centrum Oyama Karate. W tym odcinku także decyzja jurorów i wybranie półfinałowej “40”. Zapraszamy Serdecznie!mam talent

Krasnoludki – zajęcia otwarte

by admin on 10/15/2014

9 października na zajęcia do “Krasnoludków” zostali zaproszeni rodzice. Spotkanie rozpoczęło się wspólną zabawą, następnie przygotowano pyszną owocową sałatkę. Po minach na zdjęciach widać, że wszystkim bardzo smakowało.

Lekcja zdrowego odżywiania

by admin on 10/15/2014

6 października klasy I-III uczestniczyły w warsztatach kulinarnych organizowanych przez Agencję Rynku Rolnego. Zajęcia prowadzili kucharze z restauracji “Duet” w Lubsku. Dzieci poprzez zabawę poznały zasady zdrowego odżywiania a także uczyły się, jak w prosty sposób przygotować smaczny, zdrowy i ładny posiłek. Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali atrakcyjne upominki.