Każdy może pomóc naszej szkole

by admin on 12/29/2012

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Mierkowie działa dopiero 4 miesiące. Rozpoczynaliśmy pracę pełni zapału i chęci stworzenia czegoś nowego. Udało się – w tym czasie zrobiliśmy więcej, niż sami się spodziewaliśmy.

Ponieważ chcemy zrobić jeszcze więcej, zwracamy się z prośbą o pomoc do wszystkich, którym zależy na dobru szkoły. Możecie Państwo pomóc w sposób, który nic nie kosztuje – przekazując nam 1% swojego podatku. Wiele osób myśli, że przekazując 1% podatku “płaci” coś dodatkowo. Wygląda to inaczej – z kwoty należnego za dany rok podatku Urząd Skarbowy właśnie ów “1%” przekaże konkretnie na konto szkoły w Mierkowie. Jeżeli ktoś rezygnuje z tej możliwości, podatek i tak zostanie mu zabrany i trafi do budżetu państwa.

Jak to zrobić?

W picie za 2012 rok, który będą Państwo składali, należy znaleźć rubrykę “Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego OPP”. Należy tam podać:

nazwę organizacji: Stowarzyszenie Oświatowe w Żarach
numer KRS: 0000096523
dopisek: Mierków

oraz wpisać wyliczoną kwotę 1% podatku.

Każda, nawet najmniejsza kwota jest dla nas ogromną pomocą.
Z góry dziękujemy za wszelkie wsparcie.

Previous post:

Next post: